Článok o Emme

20. listopadu 2010 v 20:03 | emma |  Emma Watson

Nová tvář Hermiony z Harryho Pottera
Poznáte, co je to za dámu na fotografii? Věřte nebo ne, je to ta přemoudřelá šprtka z Harryho Pottera!
27. září 2008
Čistá elegance, zasněný pohled do dálky, tvář orámovaná diamanty. Ne, to není princezna z pohádky, ale osmnáctiletá britská herecká hvězda Emma Watson. Inspirace mladé čarodějky pro její fotografie do italské mutace časopisu Vogue je jasná - filmová hvězda a pozdější monacká kněžna Grace Kelly.I když je Emma známá díky roli Hermiony Granger z příběhů Harryho Pottera, kde hraje jednu z tří hlavních postav, je jasné, že mladou čarodějku již přerostla a raději než rozčepýřenou šprtku by hrála role dospělých žen velkého světa. A právem. Autorem fotografií je Mark Seliger, jehož předešlé objekty Emminy elegance zdaleka nedosahovaly. Byli mezi nimi například Mick Jagger, Keith Richards a Kurt Cobain.
Inspirace stylem a elegancí Grace Kelly je viditelná na první pohled
"Mark chtěl, abych se na každé fotografii proměnila v úplně jinou osobu, a tak abych vyprávěla pokaždé jiný příběh," vysvětluje Emma fotografův záměr. "Takže nakonec jsem díky němu zkombinovala své dvě lásky - herectví a módu." Emma dále přiznala, že tato práce změnila její pohled na modelky. "Hodně jsem se naučila a musím přiznat, že jsem získala pořádný respekt k modelkám. Jejich práce je pěkná dřina."
Emma pózuje v méně konvenčním looku.
Herečka momentálně pilně pracuje na závěrečném dvoufilmu o příbězích Harryho Pottera, ale také se z ní stává známá tvář světa módy. Podepsala smlouvu s agenturou Storm, která například zastupuje Kate Moss, Carla Bruni nebo Lily Cole. Rozhodla se Emma hodit Hermionu definitivně za hlavu?
www.mamlasek.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama